Domek Na Bachledowce 2

Основні зручності

  • 80 м²
  • 3 спальні
  • 2 ванни кімнати

Розташування

    Вілла Domek Na Bachledowce 2 Czerwienne вміщує до 9 осіб та пропонує зручне розташування за 12 хвилин пішої прогулянки від таких місць, як Sanktuarium pw. Matki Bozej Czestochowskiej w Czerwiennem.

    Kosciol pw. Swietego Jozefa Robotnika w Cichem Gornym на відстані 10 хвилин їзди машиною, а Kosciol pw. Matki Bozej Fatimskiej - на відстані 4.3 км від вілли. Будинок відпочинку розташований на відстані 2.8 км від таких розважальних закладів, як Гірськолижний підйомник Червенне.

    У віллі Domek Na Bachledowce 2 є ванна кімната з окремим туалетом і душем. Фен і рушники також є серед зручностей у ванній кімнаті.

    Помешкання оснащене зручностями для самостійного приготування їжі, включаючи повністю обладнану кухню та їдальню на відкритому повітрі, де гості можуть насолодитися сніданком. Також є електрочайник, холодильник і кухонне приладдя для самостійного приготування їжі.

    Важлива інформація

    Реєстрація заїзду: з 15:00 до 18:00
    Реєстрація виїзду: з 08:00 до 11:00

    Варіанти номерів у Domek Na Bachledowce 2 Czerwienne

    У віллі Domek Na Bachledowce 2 є ванна кімната з окремим туалетом і душем. Фен і рушники також є серед зручностей у ванній кімнаті.

    Заїзд:
    Виїзд:
    Гості
    2 гостя

    Дорослі:

    2

    Діти:

    0
    Domek Na Bachledowce 2 Czerwienne Люди фото Domek Na Bachledowce 2 Czerwienne Туалети фото Domek Na Bachledowce 2 Czerwienne Екстер'єр фото Domek Na Bachledowce 2 Czerwienne Екстер'єр фото Domek Na Bachledowce 2 Czerwienne Екстер'єр фото Domek Na Bachledowce 2 Czerwienne Зручності фото Domek Na Bachledowce 2 Czerwienne Зручності фото Domek Na Bachledowce 2 Czerwienne Номер фото Domek Na Bachledowce 2 Czerwienne Ліжка фото Domek Na Bachledowce 2 Czerwienne Зручності фото
    Будинок з трьома спальнями

    Розмір: 80 м²

    Тип ліжка: 2 Односпальні ліжка

    Детальніше +

    Розташування Domek Na Bachledowce 2 Czerwienne

    Визначні місця
    Хороші ресторани
    Транспорт

    Відгуки гостей про Domek Na Bachledowce 2 Czerwienne

    Тут ви можете знайти перевірені відгуки, опубліковані нашими користувачами на цьому сайті

    Відгуків поки немає :(

    Якщо ви зупинялися в цьому готелі, поділіться своїм досвідом з нами, будь ласка

    Написати відгук

    Написати відгук

    Час поїздки

    Ваша оцінка

    Дуже погано
    Відмінно

    Ваші дані

    Звідки ви?
    Спасибі! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм досвідом. Ваш відгук буде опублікований незабаром.

    Відгук не надіслано.

    Спробуйте ще раз.

    Часті питання

    • У віллі є кухня?
      Так, на віллі є обладнана кухня.
    • У віллі Domek Na Bachledowce 2 можна розміщувати домашніх тварин?
      У віллу Domek Na Bachledowce 2 гості можуть привезти своїх домашніх тварин.
    Дякуємо, що підписалися
    Валюта
    • USD Долар США
    • EUR Євро
    • GBP Фунт стерлінгів
    • AUD Австралійський долар
    • CAD Канадський долар
    • BRL Бразильський реал
    • CNY Китайський юань
    • CZK Чеська крона
    • DKK Данська крона
    • HKD Гонконзький долар
    • ILS Ізраїльський новий шекель
    • JPY Японська єна
    • MYR Малайзійський рингіт
    • NZD Новозеландський долар
    • NOK Норвезька крона
    • PLN Польський злотий
    • RON Румунський лей
    • RUB Російський рубль
    • SAR Саудівський ріал
    • SGD Сінгапурський долар
    • ZAR Південноафриканський ранд
    • KRW Південнокорейська вона
    • SEK Шведська крона
    • CHF Швейцарський франк
    • TRY Турецька ліра
    • UAH Українська гривня
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Тайський бат
    Виберіть мову
    Перегляньте найкращі доступні тарифи
    Введіть дати, щоб побачити ціни
    Заїзд:
    Виїзд:
    Гості
    2 гостя

    Дорослі:

    2

    Діти:

    0
    Domek Na Bachledowce 2 Czerwienne